دومین کنگره صنعت بومی زیستی با مشارکت پدافند غیر عامل و وزارت بهداشت و درمان

| by | اخبار | 0 comments:

11 تا 14 آذر 1397


حضور شرکت ماد زیست فن آور بین الملل در دومین کنگره صنعت بومی زیستی با مشارکت پدافند غیر عامل و وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری

در دومین کنگره صنعت بومی زیستی با مشارکت پدافند غیر عامل و وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در سالن 12 و 13 نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید و دستگاه شوک خودکار و دستگاه ونتیلاتور پرتابل مدل save معرفی و ارائه گردید.

اهداف این نمایشگاه که با حضور سردار جلالی ریاست پدافند غیر عامل کشور و دکتر کولیوند ریاست اورژانس کشور و جانشین سردا جلالی و دکتر وطن پور مدیر کل دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت و دکتر کریمی نیا مدیر کل بهداشت و درمان سازمان پدافند غیر عامل کشور برگزار گردید، بسترسازی برای توسعه تجاری تجهیزات و فناوری سلامت و تبدیل ایده به دانش و دانش به محصول و ارائه نوآوری صنعت سلامت و ایجاد امنیت در زیر ساخت های حوزه سلامت بود.

((سادگی در استفاده و همچنین تکنولوژی بالا)) الکتروشوک و ونتیلاتور پرتابل از مهمترین نکات اشاره شده از طرف بازدیدکنندگان بودند. حضور مسئولین تجهیزات پزشکی بیمارستان های دولتی و خصوصی، حضور مسئولین پدافند غیر عامل شرکت های نفتی و پتروشیمی و همچنین بانک ها و حضور بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح و سپاه و ارتش گواه اهمیت این دستگاه و نشان دهنده این است که بدون نیاز به حضور پزشک، امداد رسانی به بیمار را امکان پذیر می نماید و بیمار را از مرگ به سبب محدودیت زمانی و عدم امکان حضور پزشک نجات میدهد. همچنین دستگاه های کمک امدادی شرکت مادزیست فن آور بین الملل در نمایشگاه متافو که هم زمان در نمایشگاه بین المللی برگزار شده بود نیز شاهد حضور پر شور بازدید کنندگان در حوزه بهداشت صنعتی نیز بود.